PODPASKI PREMIUM
PODPASKI KLASYCZNE
WKŁADKI HIGIENICZNE

Nowoczesne, oddychające i super cienkie produkty higieniczne o anatomicznym kształcie lub ze skrzydełkami zapewniają uczucie świeżości przez cały dzień, każdego dnia. Są pokryte bardzo delikatną włókniną zewnętrzną „Soft Touch”, która zapewnia komfort i uczucie świeżości na co dzień. Dodatkowo, wersja premium pokryta jest delikatną siateczką „Dry” która równomiernie rozprowadza wilgoć w głąb i chroni przed podrażnieniami.

Podpaski Ultra Premium Linell

Nowoczesne ultra cienkie podpaski ze skrzydełkami

Premium Day/Night – ultra cienkie podpaski ze skrzydełkami, pokryte powłoką Dry, zapewniającą wchłanianie wilgoci głęboko do środka oraz równomierne jej wchłanianie. Pokryte są delikatną siateczką Dry, która zapewnia bezpieczeństwo i komfort w najtrudniejsze dni.

Podpaski Ultra Comfort Linell

Nowoczesne ultra cienkie podpaski ze skrzydełkami

Comfort Day/Night – ultra cienkie podpaski ze skrzydełkami, doskonale przepuszcza wilgoć i zapewniają jej równomierne wchłanianie. Pokryte są delikatną i miękką włókniną Soft Touch, która zapewnia komfort i chroni przed podrażnieniami.

Podpaski Anatomic Linell

Klasyczne podpaski o anatomicznym kształcie z kanalikami

Anatomic Day – podpaski bez skrzydełek, o klasycznej grubości, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Pokryte są delikatną i miękką włókniną Soft Touch, która przepuszcza wilgoć w głąb podpaski i chroni przed podrażnieniami.

Anatomic Plus Day – podpaski ze skrzydełkami, o klasycznej grubości, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Pokryte są delikatną i miękką włókniną Soft Touch, która przepuszcza wilgoć w głąb podpaski i chroni przed podrażnieniami.

Wkładki Linell Everyday Ultra

Oddychające wkładki higieniczne pokryte delikatną włókniną zewnętrzną Soft Touch

Nowoczesne, oddychające i super cienkie wkładki higieniczne o anatomicznym kształcie, zapewniają uczucie świeżości przez cały dzień, każdego dnia.